310 Sun Cruiser

310 Sun Cruiser

Marex 310 je výborný motorový cruiser. Loď má velmi dobré a inteligentní řešení prostoru. Nejvíce oceňovaná rodinná loď ve své třídě. Díky velké sedačce se vejde kolem stolu v kokpitu 10 lidí.

Interiér

Loď má i spoustu prostoru pod palubou. Velký pocit prostoru je kvůli obrovským dveřím, které rozdělují prostor kokpitu a spodní palubu. To zároveň umožňuje dennímu světlu proniknout do prostoru kuchyně. V přední kabině velká okna v trupu zajišťují spoustu světla a skvělý výhled. Střední kabina má dvojité lůžko a mnoho úložného prostoru. Také v této kabině je umístěné velké okno v trupu před postelí. Mezi těmito kajutami je úžasně prostorná koupelna.

Exteriér

Kokpit je bezpečný a chráněný dvěma posuvnými střešními okny a nejrychlejším vysunovacím markýzou systémem na světě. Uzavírá se vytažením markýzy ze svislých bočních skříní kolem kokpitu jako závěs. Toto mimořádně flexibilní řešení umožňuje nastavit kabinu během několika sekund. Loď má dvoumístná sedadla před palubní deskou a jedno sedadlo na pravé straně. To znamená, že tam je prostor pro tři lidi, kteří stojí vepředu, když jedete.