Stručná historie

Firma Williams byla založena v roce 2004 Johnem a Mathewem Hornsby a Royem Parkerem. Všichni tři zakladatelé mají dlouholeté zkušenosti v oblasti lodního průmyslu, od plachetnic až po ručně vyráběné dřevěné motorové čluny. Tento design a inženýrské znalosti vedly k vývoji řady Turbojet, první čtyřtaktní jetové tendery na světě.

Se sídlem na venkovském Oxfordshire, má Williams účelné výrobní zázemí a testovací jezero na vývoj produktů.

Servisní podpora

Williams Performance Tender team je složen z techniků vyškolených továrnou. Naší filozofií je, aby specialista byl vždy k dispozici naším zákazníkům jak už při koupi nebo údržbě a servisu, tak i s montáží člunu na loď, nebo třeba s dopravou na příslušnou destinaci. Každý člun Williams je ručně vyráběný v zázemí továrny Williams v Anglii týmem oddaných a zkušených řemeslníků, kteří jsou hrdí na kvalitu, se kterou dokážou každý jednotlivý člun vypustit z továrny.

Důraz na kvalitu

Od výběru nejlepších materiálů a komponentů až po nekompromisně důsledný testovací proces, Williams věří, že jeho smysl pro pečlivost a detail, se kterým čluny vyrábí, zajistí že váš člun je vyroben v nejvyšším možném standardu.